Pozvánka na LS

Letní florbalové soustředění 2020

Florbal MINERS Jirkov

Sportovní hala a Sportovní Areál Kadaň

 

Vážení rodiče, florbalisti a florbalistky

Termín soustředění:

od sobota 15. srpna do pátku 21. srpna 2020

 

Soustředění začíná v sobotu 15. srpna 2020 srazem v odpoledních hodinách na vlakovém nádraží JIRKOV ZASTÁVKA (čas bude upřesněn po sjednání dopravy). Od neděle 15.8.2020 bude probíhat dvoufázový trénink ve Sportovní hale, dopoledne a odpoledne vždy 1,5, pro jednotlivé kategorie, vedený certifikovanými trenéry a jejich asistenty. V čase mezi tréninky v hale budou probíhat další sportovní aktivity, zaměřené na zvýšení kondice, obratnosti a individuálních florbalových dovedností hráčů a hráček. Ve sportovním areálu jsou k dispozici další sportoviště, která budeme využívat – posilovna, tělocvična, tenisové kurty, kurt na plážový volejbal, work-out hřiště, minigolf, hřiště na hokejbal. V případě dobrého počasí bude „suchá“ příprava pokračovat „mokrou“ variantou na koupališti. Večery si pak žijeme společně stráveným časem. K dispozici jsou stolní a společenské hry. Akce bude ukončena v pátek 21. srpna 2020 v odpoledních hodinách na vlakovém nádraží JIRKOV ZASTÁVKA (čas bude upřesněn po sjednání dopravy) předáním dětí rodičům.

 

Děti kategorií (ročníků 2014 – 2002) budou ubytováni v tělocvičně ZŠ Kadaň Sluníčková, takže bude potřeba si přinést karimatku, spacák, prostěradlo s gumou, případně deku a polštář. Pokud ale tuto možnost nemáte, bude stačit klidně i spacák. Informace o základní a doporučené výbavě pro děti, včetně veškerých dalších podrobností o akci, jsou uvedena na webu http://florbalminers.cz/

 

Od neděle 16.8.2020 je zajištěno 3x denně kvalitní stravování v restauraci ASTRA, plus navíc dvě svačiny a druhá večeře. Pro účastníky budou připravovány denně snídaně, svačiny, obědy, druhé svačiny, večeře a druhé večeře. Samozřejmostí bude zajištěný kvalitní pitný režim, na který budou striktně dohlížet jak trenéři a jejich asistenti, tak i vedoucí celé akce. Zdravotní dozor po celou dobu akce je rovněž zajištěn. Budeme rovněž grilovat (dle počasí a časových možností).

 

Důležité finanční informace

 

V době první informace o konání soustředění jsme vycházeli z aktuálních finančních možností klubu a proto jsme celkovou cenu soustředění upravili na konečných

 2.500.- Kč

(cena zahrnuje dopravu, pronájem sportovišť, ubytování, stravování

a zajištění trenérů, asistentů a zdravotnického dozoru)

!!POZOR!! Letos opět cenové zvýhodnění pro mladší rodinné příslušníky! !! POZOR!!

 

KONEČNÁ CENA PRO MLADŠÍHO SOUROZENCE je 2.000.- Kč

ZAPLACENÍ ZÁLOHY ve výši 1.000,- Kč do 30. června 2020,

DOPLATEK ve výši 1.500.- Kč (u SOUROZENCE 1.000,- Kč) nejpozději do 31.7.2020

 

Proto prosíme všechny, kteří se budou chtít soustředění účastnit, aby nám nejpozději do 30.6.2020 účast potvrdili vyplněním a zasláním závazné přihlášky (ZDE: Přihláška), kdy také oznámíme s konečnou platností, zda se soustředění uskuteční.

 

Přihláška je k dispozici na webu a také vám ji odešleme v případě zájmu jako přílohu e-mailu.

Platbu prosím proveďte na účet č.: 2301015408/2010 (Fio Banka a.s., Chomutov), Variabilní symbol platby: uveďte prosím rodné číslo dítěte bez lomítka. (VÝJMEČNĚ PO DOHODĚ V HOTOVOSTI do 31.7.2020 do rukou členů Výkonného výboru).

 

Pokud hráč/hráčka (po odevzdání přihlášky) dlouhodoběji onemocní, či akutně onemocní těsně před konáním soustředění, a nebude se moci soustřední zúčastnit, oznámí toto písemně týden před nástupem (v případě akutního onemocnění spolu s lékařskou zprávou do 24 hod před začátkem) na soustredeni@florbalminers.cz, bude jí/mu částka, po odečtení přímých nákladů (pokud budou) vrácena.

 

Důležité organizační informace

 

Na základě zkušeností z minulých akcí si vás dovolujeme upozornit, že účastníci kategorií (ročníky 2002 a mladší) budou soustředění absolvovat BEZ mobilních telefonů a dalších elektronických zařízení.

 

Propagujeme WiFi FREE sportovní aktivity!

 

Prosíme, připojte se s námi k tomuto opatření a nedávejte svým dětem na soustředění tato zařízení. V případě potřeby budou k dispozici telefonní čísla trenérů, asistentů, vedení klubu a dalších dospělých účastníků, na kterých bude možné se informovat o průběhu akce, případně předat urgentní informace vašim dětem.

 

Navíc, samozřejmě z důvodu blízké vzdálenosti Kadaně není problém věci pochopitelně řešit i případnou osobní účastí.

 

Moc vám děkujeme za pochopení!

 

Realizační tým LS za Florbal Jirkov z.s.

Martin Košťálek a David Dudek

13.5.2020

 

Close