Máš zájem být trenérem?

Staň se trenérem

Stejně jako probíhá celoroční nábor hráčů, zejména vzhledem k neustálému nárůstu hráčské základny je třeba rozšiřovat i základnu trenérskou, přijmeme do svých řad také zájemce o trénování. Možností, jak výpomoci u daných kategorií je mnoho, a tak neházejte flintu do žita hned, ačkoliv nemáte s trénováním vůbec žádné zkušenosti.

Hledáme zájemce z řad hráčů, rodičů či florbalových nadšenců, kteří by se rádi podíleli na výchově hráčů v našem klubu, který má již skoro jednoletou tradici a během této doby zaregistrovalmnohonových členů i Českého florbalu.

Nemáte žádné zkušenosti s trénováním? Nevadí. Můžete se ze začátku učit u zkušenějších kolegů. Klub navíc podporuje vzdělávání trenérů a to nejen za pomocí školení (získání základní licence) trenérů, ale také seminářů pořádaných Českou Florbalovou Unií pod skutečnými odborníky nebo interních školení a konzultací, které probíhají v rámci klubu pod velením hlavního trenéra.

Nutno podotknout, že tuto „profesi“ nelze vykonávat s vidinou obohacení se z hlediska financí. Florbal jako takový se stále pohybuje v amatérských podmínkách a jen velmi málo klubů, zda-li vůbec některé, může trenérům nabídnout velké finanční prostředky.

Pokud se tedy chcete zapojit do trenérských řad či vypomáhat při tréninkových procesech mladých florbalistů, kontaktujte nás pomocí jednoho z níže uvedených kontaktů a určitě nalezneme společnou cestu ku prospěchu Florbalu MINERS Jirkov.

 hlavní trenér klubu  David Dudek  + 420 735 191 706, dudek@florbalminers.cz
 předseda výkonného výboru  Martin Košťálek  + 420 602 415 823, kostalek@florbalminers.cz
Close