Pozvánka na LS

Letní florbalové soustředění 2018

Florbal MINERS Jirkov

Sportovní hala a Sportovní Areál Kadaň

 

Vážení rodiče, florbalisti a florbalistky

Termín soustředění:

od sobota 25. srpna do pátku 31. srpna 2018

 

Soustředění začíná v sobotu 25. srpna 2018 srazem v odpoledních hodinách na vlakovém nádraží JIRKOV ZASTÁVKA (čas bude upřesněn po sjednání dopravy). Od neděle 26.8.2018 bude probíhat dvoufázový trénink ve Sportovní hale, dopoledne a odpoledne vždy 1,5, pro jednotlivé kategorie, vedený certifikovanými trenéry a jejich asistenty. V čase mezi tréninky v hale budou probíhat další sportovní aktivity, zaměřené na zvýšení kondice, obratnosti a individuálních florbalových dovedností hráčů a hráček. Ve sportovním areálu jsou k dispozici další sportoviště, která budeme využívat – posilovna, tělocvična, tenisové kurty, kurt na plážový volejbal, work-out hřiště, minigolf, hřiště na hokejbal. V případě dobrého počasí bude „suchá“ příprava pokračovat „mokrou“ variantou na koupališti. Večery si pak žijeme společně stráveným časem. K dispozici jsou stolní a společenské hry. Akce bude ukončena v pátek 31. srpna 2018 v odpoledních hodinách na vlakovém nádraží JIRKOV ZASTÁVKA (čas bude upřesněn po sjednání dopravy) předáním dětí rodičům.

 

Děti kategorií (ročníků 2011 – 2002) budou ubytováni v ubytovně ČEWA na koupališti, takže bude potřeba si přinést prostěradlo s gumou, případně deku a polštář. Pokud ale tuto možnost nemáte, bude stačit klidně i spacák. Informace o základní a doporučené výbavě pro děti, včetně veškerých dalších podrobností o akci, jsou uvedena na webu http://florbalminers.cz/

 

Od neděle 26.8.2018 je zajištěno 6x denně kvalitní stravování v restauraci ČEWA na ZS. Pro účastníky budou připravovány snídaně, svačiny, obědy, druhé svačiny, večeře a druhé večeře. Samozřejmostí bude zajištěný kvalitní pitný režim, na který budou striktně dohlížet jak trenéři a jejich asistenti, tak i vedoucí celé akce. Zdravotní dozor po celou dobu akce je rovněž zajištěn. Budeme rovněž grilovat (dle počasí a časových možností).

 

 

 

Důležité finanční informace

 

V době první informace o konání soustředění jsme vycházeli z aktuálních finančních možností klubu a proto jsme celkovou cenu soustředění upravili na konečných

 2.500.- Kč

(cena zahrnuje dopravu, pronájem sportovišť, ubytování, stravování

a zajištění trenérů, asistentů a zdravotnického dozoru)

!!POZOR!! Letos poprvé cenové zvýhodnění pro mladší rodinné příslušníky! !! POZOR!!

 

KONEČNÁ CENA PRO MLADŠÍHO SOUROZENCE je 2.000.- Kč

ZAPLACENÍ ZÁLOHY ve výši 1.000,- Kč do 31. května 2018,

DOPLATEK ve výši 1.500.- Kč (u SOUROZENCE 1.000,- Kč) nejpozději do 31.7.2018

 

Proto prosíme všechny, kteří se budou chtít soustředění účastnit, aby nám nejpozději do 31.5.2018 účast potvrdili vyplněním a zasláním závazné přihlášky (ZDE: Přihláška), kdy také oznámíme s konečnou platností, zda se soustředění uskuteční.

 

Přihláška je k dispozici na webu a také vám ji odešleme v případě zájmu jako přílohu e-mailu.

Platbu prosím proveďte na účet č.: 2301015408/2010 (Fio Banka a.s., Chomutov), Variabilní symbol platby: uveďte prosím rodné číslo dítěte bez lomítka. (VÝJMEČNĚ PO DOHODĚ V HOTOVOSTI do 31.7.2017 do rukou členů Výkonného výboru).

 

Pokud hráč/hráčka (po odevzdání přihlášky) dlouhodoběji onemocní, či akutně onemocní těsně před konáním soustředění, a nebude se moci soustřední zúčastnit, oznámí toto písemně týden před nástupem (v případě akutního onemocnění spolu s lékařskou zprávou do 24 hod před začátkem) na soustredeni@florbalminers.cz, bude jí/mu částka, po odečtení přímých nákladů (pokud budou) vrácena.

 

 

 

Důležité organizační informace

 

Na základě zkušeností z minulých akcí si vás dovolujeme upozornit, že účastníci kategorií (ročníky 2002 a mladší) budou soustředění absolvovat BEZ mobilních telefonů a dalších elektronických zařízení.

 

Propagujeme WiFi FREE sportovní aktivity!

 

Prosíme, připojte se s námi k tomuto opatření a nedávejte svým dětem na soustředění tato zařízení. V případě potřeby budou k dispozici telefonní čísla trenérů, asistentů, vedení klubu a dalších dospělých účastníků, na kterých bude možné se informovat o průběhu akce, případně předat urgentní informace vašim dětem.

 

Navíc, samozřejmě z důvodu blízké vzdálenosti Strupčic není problém věci pochopitelně řešit i případnou osobní účastí.

 

Moc vám děkujeme za pochopení!

 

Výkonný výbor Florbal Jirkov z.s.

MUDr. Radovan Dušek, Martin Košťálek a David Dudek

29.3.2018

 

 

Close