Pozvánka na soustředění

Letní florbalové soustředění 2017

Florbal MINERS Jirkov

Sportovní hala a Sportovní Areál Strupčice

Vážení rodiče, florbalisté a florbalistky

Tak už je to TADY! Je nám potěšením vás pozvat k účasti na našem již druhém letním florbalovém soustředění, které se bude konat

od neděle 27. srpna do pátku 1. září 2017

Soustředění začíná v neděli 27. srpna 2016. Příjezd účastníků a ubytování se uskuteční mezi 17:00 a 18:00. Od pondělí 28.8.2017 bude probíhat dvoufázový trénink ve Sportovní hale, dopoledne a odpoledne vždy 1,5, pro jednotlivé kategorie, vedený certifikovanými trenéry a jejich asistenty. V čase mezi tréninky v hale budou probíhat další sportovní aktivity, zaměřené na zvýšení kondice, obratnosti a individuálních florbalových dovedností hráčů a hráček. Ve sportovním areálu jsou k dispozici další sportoviště, která budeme využívat – posilovna, tělocvična, tenisové kurty, kurt na plážový volejbal, work-out hřiště, minigolf, hřiště na hokejbal. V případě dobrého počasí bude „suchá“ příprava pokračovat „mokrou“ variantou na koupališti. Večery si pak žijeme společně stráveným časem. K dispozici jsou stolní a společenské hry. Akce bude ukončena v pátek 1. září mezi 16:00 až 17.00 hodinou předáním dětí rodičům.

Děti kategorií starších žáků a mladších (<2003) budou ubytováni v tělocvičně ZŠ Strupčice na matracích, takže bude potřeba si přinést prostěradlo s gumou, deku a polštář. Pokud ale tuto možnost nemáte, bude stačit klidně i spacák. Kategorie dorost, junioři a muži budou ubytováni ve stanech na tábořišti koupaliště. Informace o základní a doporučené výbavě pro děti, včetně veškerých dalších podrobností o akci, jsou uvedena na webu http://florbalminers.cz/

Od pondělí 28.8.2017 je zajištěno 6x denně kvalitní stravování ve školní jídelně ZŠ Strupčice. Pro účastníky budou připravovány snídaně, svačiny, obědy, druhé svačiny, večeře a druhé večeře. Samozřejmostí bude zajištěný kvalitní pitný režim, na který budou striktně dohlížet jak trenéři a jejich asistenti, tak i vedoucí celé akce. Zdravotní dozor po celou dobu akce je rovněž zajištěn. Budeme rovněž grilovat (dle počasí a časových možností).

Důležité finanční informace

KONEČNÁ CENA pro účastníky je 3.500,- Kč

(cena se sestává z pronájmu sportovišť, ubytování, stravování a odborného programového zajištění)

 ZÁLOHA ve výši 1.500 Kč je splatná do 30.6.2017,

což je zároveň i poslední možný termín k odevzdání závazné přihlášky.

(po předchozí dohodě s vedením klubu možno až do 31.7.2017)

DOPLATEK ve výši 2.000.- Kč je splatná nejpozději do 31.7.2017

Platbu prosím proveďte na účet č.: 2301015408/2010 (Fio Banka a.s., Chomutov)

Variabilní symbol platby: uveďte prosím rodné číslo dítěte bez lomítka

VÝJIMEČNĚ PO DOHODĚ V HOTOVOSTI do 23.8.2017 do rukou členů Výkonného výboru.

Pokud hráč/hráčka (po odevzdání přihlášky) dlouhodoběji onemocní, či akutně onemocní těsně před konáním soustředění, a nebude se moci soustřední zúčastnit, oznámí toto písemně týden před nástupem (v případě akutního onemocnění spolu s lékařskou zprávou do 24 hod před začátkem) na soustredeni@florbalminers.cz, bude jí/mu částka, po odečtení přímých nákladů (pokud budou) vrácena.

Důležité organizační informace

Na základě zkušeností z minulých akcí si vás dovolujeme upozornit, že účastníci kategorií Starších žáků a mladších (ročníky 2003 a mladší) budou soustředění absolvovat BEZ mobilních telefonů a dalších elektronických zařízení.

Propagujeme WiFi FREE sportovní aktivity!

Prosíme, připojte se s námi k tomuto opatření a nedávejte svým dětem na soustředění tato zařízení. V případě potřeby budou k dispozici telefonní čísla trenérů, asistentů, vedení klubu a dalších dospělých účastníků, na kterých bude možné se informovat o průběhu akce, případně předat urgentní informace vašim dětem.

Navíc, samozřejmě z důvodu blízké vzdálenosti Strupčic není problém věci pochopitelně řešit i případnou osobní účastí.

Moc vám děkujeme za pochopení!

 

Výkonný výbor Florbal Jirkov z.s.

MUDr. Radovan Dušek, Martin Košťálek a David Dudek

30.5.2017

Close