Pozvánka na soustředění

Letní florbalové soustředění 2017

Florbal MINERS Jirkov

Sportovní hala a Sportovní Areál Strupčice

 

Vážení rodiče, florbalisti a florbalistky

Prosím, přečtěte si pozorně nové informace na straně 2!

Termín soustředění:

od neděle 27. srpna do pátku 1. září 2017

 

Soustředění začíná v neděli 27. srpna 2016. Příjezd účastníků a ubytování se uskuteční mezi 17:00 a 18:00. Od pondělí 28.8.2017 bude probíhat dvoufázový trénink ve Sportovní hale, dopoledne a odpoledne vždy 1,5, pro jednotlivé kategorie, vedený certifikovanými trenéry a jejich asistenty. V čase mezi tréninky v hale budou probíhat další sportovní aktivity, zaměřené na zvýšení kondice, obratnosti a individuálních florbalových dovedností hráčů a hráček. Ve sportovním areálu jsou k dispozici další sportoviště, která budeme využívat – posilovna, tělocvična, tenisové kurty, kurt na plážový volejbal, work-out hřiště, minigolf, hřiště na hokejbal. V případě dobrého počasí bude „suchá“ příprava pokračovat „mokrou“ variantou na koupališti. Večery si pak žijeme společně stráveným časem. K dispozici jsou stolní a společenské hry. Akce bude ukončena v pátek 1. září mezi 16:00 až 17.00 hodinou předáním dětí rodičům.

 

Děti kategorií starších žáků a mladších (<2003) budou ubytováni v tělocvičně ZŠ Strupčice na matracích, takže bude potřeba si přinést prostěradlo s gumou, případně deku a polštář. Pokud ale tuto možnost nemáte, bude stačit klidně i spacák. Kategorie dorost, junioři a muži budou ubytováni ve stanech na tábořišti koupaliště. Informace o základní a doporučené výbavě pro děti, včetně veškerých dalších podrobností o akci, jsou uvedena na webu http://florbalminers.cz/

 

Od pondělí 28.8.2017 je zajištěno 6x denně kvalitní stravování ve školní jídelně ZŠ Strupčice. Pro účastníky budou připravovány snídaně, svačiny, obědy, druhé svačiny, večeře a druhé večeře. Samozřejmostí bude zajištěný kvalitní pitný režim, na který budou striktně dohlížet jak trenéři a jejich asistenti, tak i vedoucí celé akce. Zdravotní dozor po celou dobu akce je rovněž zajištěn. Budeme rovněž grilovat (dle počasí a časových možností).

 

 

 

Důležité finanční informace

 

V době první informace o konání soustředění jsme vycházeli z aktuálních finančních možností klubu. Koncem června 2017 nám bylo oznámeno, že Ústecky kraj schválil naši žádost o dotaci na toto soustředění a proto jsme byli nyní schopni celkovou cenu soustředění upravit na konečných

 

1.950.- Kč

 

(cena zahrnuje pronájem sportovišť, ubytování, stravování

a zajištění trenérů, asistentů a zdravotnického dozoru)

Nicméně realizovat soustředění za tuto částku jsme schopni pouze při minimální účasti 33 platících účastníků.

 

V současné chvíli máme potvrzenu účast 11 hráček a hráčů. Proto prosím všechny, kteří se budou chtít soustředění účastnit, aby nám nejpozději do 21.7.2017 účast potvrdili vyplněním a zasláním Závazné přihlášky, kdy také oznámíme s konečnou platností, zda se soustředění uskuteční.

 

Přihláška je k dispozici na webu a také vám ji odešleme v případě zájmu jako přílohu e-mailu.

 

Vzhledem k upravené ceně soustředění není vyžadováno samostatné placení ZÁLOHY, ale částka je splatná najednou do 31.7.2017.

 

Platbu prosím proveďte na účet č.: 2301015408/2010 (Fio Banka a.s., Chomutov)Variabilní symbol platby: uveďte prosím rodné číslo dítěte bez lomítka.(VÝJMEČNĚ PO DOHODĚ V HOTOVOSTI do 31.7.2017 do rukou členů Výkonného výboru).

Účastníci, kteří již zaplatili původní cenu 3.500.- dostanou rozdíl zpět převodem na účet, ze kterého byly peníze poukázány.

 

 

Pokud hráč/hráčka (po odevzdání přihlášky) dlouhodoběji onemocní, či akutně onemocní těsně před konáním soustředění, a nebude se moci soustřední zúčastnit, oznámí toto písemně týden před nástupem (v případě akutního onemocnění spolu s lékařskou zprávou do 24 hod před začátkem) na soustredeni@florbalminers.cz, bude jí/mu částka, po odečtení přímých nákladů (pokud budou) vrácena.

 

 

 

Důležité organizační informace

 

Na základě zkušeností z minulých akcí si vás dovolujeme upozornit, že účastníci kategorií Starších žáků a mladších (ročníky 2003 a mladší) budou soustředění absolvovat BEZ mobilních telefonů a dalších elektronických zařízení.

 

Propagujeme WiFi FREE sportovní aktivity!

 

Prosíme, připojte se s námi k tomuto opatření a nedávejte svým dětem na soustředění tato zařízení. V případě potřeby budou k dispozici telefonní čísla trenérů, asistentů, vedení klubu a dalších dospělých účastníků, na kterých bude možné se informovat o průběhu akce, případně předat urgentní informace vašim dětem.

 

Navíc, samozřejmě z důvodu blízké vzdálenosti Strupčic není problém věci pochopitelně řešit i případnou osobní účastí.

 

Moc vám děkujeme za pochopení!

 

Výkonný výbor Florbal Jirkov z.s.

MUDr. Radovan Dušek, Martin Košťálek a David Dudek

14.7.2017

 

 

Close